'

POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 18468

Regulamin wynajmu

Regulamin wynajmu apartamentów

 

1. Okres rozliczeniowy wynajmu wynosi dobę,doba trwa od godziny 14.00 do godziny 11.00 istnieje możliwość dostosowania godzin do potrzeb klienta.

2. Przyjazd/wyjazd klienta w innych godzinach niż standardowe,każdorazowo obciążony jest dodatkową opłatą w wysokości 50zł.

a) przyjazdy do apartamentu odbywają się w godzinach od 14.00 do 20.00

b) wyjazdy z apartamentu odbywają się w godzinach od 8.00 do 11.00

3. Na dzień przed przyjazdem/wyjazdem do/z apartamentu klient jest zobowiązany do skontaktowania się z osobą obsługującą apartament w godzinach od 8.00 do 18.00 w celu ustalenia godziny przyjazdu /wyjazdu oraz przekazania kluczy do apartamentu.( telefon kontaktowy 887705098 )

4. W momencie przyjazdu do apartamentu klient legitymuje się ważnym dokumentem tożsamości dokonuje zapłaty gotówką pozostałej części ceny za wynajem oraz kaucji i otrzymuje klucze do mieszkania. 5. Umowa najmu może być z klientem rozwiązania ze skutkiem natychmiastowym bez obowiązku zwrotu kwoty należności z tytułu pozostającego okresu rezerwacji ,jeżeli:

a) liczba osób nocujących w apartamencie przekracza liczbę osób wymienioną w umowie najmu

b) klient naruszył regulamin porządku domowego lub ciszę nocną

6. Za naruszenie regulaminu porządku domowego i doprowadzenie przez klienta do interwencji służb ochrony obiektu mieszkalnego , klient dodatkowo pokrywa koszty przyjazdu grupy interwencji ochrony.

7. Pobyt zwierząt domowych w apartamencie wymaga uzyskania zgody przy rezerwowaniu apartamentu.

8. W przypadku wcześniejszego opuszczenia apartamentu przez rezerwującego (lub późniejszego przybycia) bez względu na powód,wynajmujący nie zwraca pieniędzy za niewykorzystany pobyt.

9. W apartamentach pobierana jest kaucja jako zabezpieczenie opłat za ewentualne uszkodzenia i szkody,a także na inne cele np:przypadek zgubienia pilota lub kluczy.

10. Klient odpowiada finansowo za wszelkie szkody powstałe w apartamencie w czasie jego pobytu i wyraża zgodę na to ,aby wszelkie naprawy zniszczeń lub usunięcia usterek powstałych z jego winy wykonane zostały na jego koszt.

11. Za rzeczy pozostawione przez klienta w apartamencie wynajmujący nie odpowiada.

12. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22.00 do 6.00

13. Najemca nie może przekazywać ani udostępniać apartamentu osobom trzecim. 14.Osoby odwiedzające mogą przebywać w apartamencie do godziny 22.00 15. Osoby odwiedzające apartament zgłaszane są u ochrony obiektu...