'

POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 18469

Atrakcje

Hala Lodowiskowa-posiada pełnowymiarowe lodowisko (30m x 60m) z trybunami, mogącymi pomieścić 2.635 osób na miejscach siedzących i dodatkowo około 300 osób stojących oraz 6 dużych szatni dla zawodników.

 tanie noclegi      tanie noclegi

 

Odbywają się tam:
- ślizgawki ogólnodostępne 
- mecze hokejowe Krynickiego Towarzystwa Hokejowego,
- mistrzostwa jazdy figurowej (gościnnie).


Na miejscu:
- wypożyczalnia łyżew figurowych i hokejowych oraz kasków ochronnych dla dzieci,
- ostrzenie łyżew

Sankostrada-mieści się na ulicy Dąbrowskiego, zaraz za Halą Lodową.
Zaprasza wszystkich Państwa, niezależnie od wieku, do szaleńczej zabawy na wielosezonowym torze saneczkowym. Doskonałe położenie na stoku góry "Iwonka". Nieziemska atmosfera, malownicze krajobrazy, profesjonalna obsługa oraz wiele innych atrakcji sprawiają, że chwile spędzone wspólnie z nami będą na pewno niezapomniane.Długość trasy ok 1 km, różnica poziomów 55 metrów - pomiędzy stacja górna a dolną. Zjazd na sankach rynną długości ok. 800m. Czas zjazdu ok 1,5 - 2 min. Przeznaczona dla wszystkich, czynna bez względu na porę roku. Trasa Oświetlona

 

 wypoczynek w górach       wczasy w górach

Rajskie Zjeżdżalnie
-
znajdują się na Górze Parkowej w okolicach górnej stacji kolejki linowo-terenowej. Są to 3 rodzaje metalowych rynien: od spokojnej fali poprzez spiralę aż do jedynego w Polsce Kamikadze, którymi zjeżdża się w specjalnych filcowych kocykach. Rajskie Zjeżdżalnie są one świetną zabawą dla każdego, bez względu na wiek.
Czynne od wiosny do jesieni.

Czynne od wiosny do jesieni w godzinach od 10.00 do 18.00.

 

 wczasy w górach         w górach